Polityka Prywatności – Bracia Miklewscy

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych w dniu 25 maja 2018 roku na podstawie art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016r.) informuję i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora tych danych „Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik” z siedzibą w Radomiu, przy ul. Sienkiewicza 3, w celu bezpośrednio związanym z wykonywaniem umowy o pośrednictwo sprzedaży – wynajmu.

Podanie danych jest dobrowolne.

Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda i mam prawo wycofania tej zgody w dowolnym momencie.
Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z wymogami zapisanymi w rozporządzeniu RODO.

Mam prawo

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Polityka Prywatności

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych w dniu 25 maja 2018 roku na podstawie art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016r.)

informuję i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora tych danych „Bracia Miklewscy s.c. Miklewska Jolanta Miklewski Ludwik” z siedzibą w Radomiu, przy ulicy Sienkiewicza 3, w celu bezpośrednio związanym z wykonywaniem umowy o pośrednictwo sprzedaży – wynajmu.

Podanie danych jest dobrowolne.

Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda i mam prawo wycofania tej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z wymogami zapisanymi w rozporządzeniu RODO.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.