Bracia Miklewscy Nieruchomości
– co robimy dla Ciebie

Rozpoczęcie współpracy

Zanim zaczniemy naszą współpracę zaprosimy Cię do biura, aby poznać Twoje oczekiwania względem sprzedaży lub wynajmu. Musimy poznać Twoje potrzeby, dostosować strategię tak, abyś był w pełni usatysfakcjonowany.

Nie musisz znać się na skomplikowanych aspektach prawnych obrotu nieruchomościami. Zadbamy, aby Twoja transakcja przebiegła bezpiecznie i komfortowo dla wszystkich stron.

Z tego też względu poprosimy Cię o wszelkie dokumenty dotyczące nieruchomości. Zweryfikujemy je i podpowiemy co należałoby jeszcze dostarczyć do sprzedaży/wynajmu. Gwarantujemy wsparcie merytoryczne podczas całego procesu sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości.
Od pierwszego kontaktu z nami, po podpisanie umowy i przekazanie kluczy jesteśmy z Tobą.

Zasady współpracy

Podczas naszego spotkania ustalamy formę współpracy. Pracujemy tylko na umowach wyłącznych i reprezentując tylko jedną stronę transakcji. Działamy wyłącznie w imieniu i na rzecz naszego klienta. Pobieramy wynagrodzenie od tej strony transakcji dla której mamy przyjemność pracować.

Przeprowadzamy negocjacje w imieniu klienta, rzetelnie dbając o jego interes.

Analiza finansowa
i dobór strategii

Podczas naszego spotkania ustalamy formę współpracy. Proponujemy kwoty możliwe do uzyskania. Nie bazujemy na cenach ofertowych widniejących na portalach, bowiem najnowsze oferty, przy których widnieją ceny mieszkań często są marzeniami właścicieli i nie oddają rzeczywistej wartości rynkowej.

Analizujemy ostatnie transakcje podobne do Twojej i na tej podstawie oraz aktualnej sytuacji rynkowej dokonamy opinii szacunkowej Twojej nieruchomości.

W przeprowadzanej analizie uwzględniamy m.in. rodzaj i stan nieruchomości, lokalizację oraz konkurencyjność oferty na rynku nieruchomości.

Przygotowanie nieruchomości
do sprzedaży

Po pierwszym spotkaniu i ustaleniu formy warunków współpracy przechodzimy do kolejnego kroku. Wiemy, jak ważny jest Twój czas. Dlatego też wszystkie formy reklamy, marketingu i prezentacji nieruchomości wykonamy za Ciebie.

Ważną kwestią jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu i przeprowadzenie odpowiedniej sesji zdjęciowej. Opis zawierający wszystkie niezbędne parametry danej nieruchomości jest uzupełnieniem zdjęć, ewentualnych rzutów, przedstawionych map i filmów przedmiotu sprzedaży/wynajmu.

Odpowiednie przygotowanie oferty jest jednym z ważniejszych punktów sprzedaży. Jak wykazały badania wpływa on pozytywnie nie tylko na szybkość sprzedaży, ale również na jej finalną cenę.

Marketing
i reklama

Każda nieruchomość jest inna i każda wymaga od nas podjęcia innych działań promocyjnych. Analizujemy ofertę, jej potencjał, atrakcyjność na tle konkurencji. Dobieramy odpowiedni plan marketingowy, dostosowany do aktualnej sytuacji rynkowej, tak aby móc sprzedać bądź wynająć Twoją nieruchomość w możliwie szybkim czasie za satysfakcjonującą Cię cenę.
Po przyjęciu oferty do sprzedaży i wprowadzeniu jej do bazy danych naszego biura podejmujemy szereg działań reklamowych związanych ze sprzedażą bądź wynajmem za pośrednictwem mediów społecznościowych jak i głównych portali internetowych tj: nieruchomości-online.pl, otodom.pl, domiporta.pl, olx.pl, oraz grupy Morizon zrzeszającej m.in. stronę gratka.pl. Jeżeli jest to możliwe i za Twoją zgodą wywieszamy baner reklamowy. Nie oszczędzamy na reklamie i promocji ofert, zależy nam aby oferty naszego biura były na tyle widoczne, aby znalazły poszukującego nawet poza granicami miasta czy kraju.

Prezentacja nieruchomości

Pamiętajmy, że zwykle od pierwszego spotkania, tj. od pierwszego wrażenia klienta zależy dalsze powodzenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Liczy się nie tylko miła i serdeczna atmosfera, ale również rzetelna wiedza i znajomość rynku nieruchomości.

Prezentujemy nieruchomości również poza standardowymi godzinami pracy oraz w weekendy.

Żadna nieruchomość nie sprzeda bądź nie wynajmie się sama. Do tego potrzebne jest odpowiednie spotkanie, na którym doświadczony Agent Nieruchomości przedstawi wszystkie zalety danej nieruchomości.

Przygotowanie dokumentacji i finalizacja transakcji

Każdy Klient zgłaszając do naszego biura swoją nieruchomość może czuć się „zaopiekowany”. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z realizacją transakcji sprzedaży/wynajmu.

Jesteśmy wsparciem fachowym i merytorycznym na każdym etapie sprzedaży/wynajmu, łącznie ze wsparciem logistycznym podczas spotkania u notariusza, przekazania nieruchomości tzw. protokołem zdawczo-odbiorczym.

Nasz Klient może na nas liczyć w każdym momencie, w tym także podczas podpisywania dokumentów u notariusza.
Dokładamy starań, by nie zawieść i nie stracić zaufania naszych Klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY