dobrze prosperujący lokal gastronomiczny

Lokal gastronomiczny na wynajem, Radom, Glinice

8 500 PLN

Monika Parzelska
nr licencji: 5886
502392837
monika@miklewscy.com.pl
Obsługujemy radomski rynek nieruchomości od roku 1993
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję wynajęcia działającej restauracji, cieszącej się uznaniem klientów i przynoszącej stabilne comiesięczne zyski. Położona w prestiżowym punkcie lokalizacyjnym,przy ruchliwej trasie, ta restauracja oferuje nie tylko wyjątkowe doświadczenie kulinarne, ale również świetne perspektywy biznesowe.
Główne atuty restauracji:

·        Styl loftowy i wysoki standard:  Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu loftowym, co przyciąga klientów poszukujących niepowtarzalnej atmosfery.
·        Pełne wyposażenie: Bez dodatkowego wkładu finansowego przyszły Najemca może rozpocząć swoją działalność "z dnia na dzień". Właściciel pozostawia do dyspozycji Najemcy stoły, krzesła, wszelkie naczynia do obsługi Klienta. Dodatkowo wyposażenie kuchni m.in. wszelkiego rodzaju lodówki, wyparzarki,ekspres do kawy, kostkarkę.
·        Dogodna lokalizacja:  Zlokalizowana przy ruchliwej trasie, restauracja przyciąga zarówno klientów lokalnych, jak i podróżujących,gwarantując stały przepływ gości.
·        Stabilne zyski:  Dzięki solidnej reputacji i starannej obsłudze klienta, restauracja generuje regularne comiesięczne zyski.
·        Wyposażenie wysokiej jakości:  Lokal wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania, w tym ogrzewanie podłogowe, wentylację wraz z rekuperacją oraz klimatyzację, zapewniające komfort zarówno latem, jak i zimą. Lokal wyposażony jest również w monitoring.
·        Dodatkowy budynek parterowy:  Oprócz głównego lokalu, na nieruchomości znajduje się dodatkowy budynek parterowy z wejściem od ul. Lubońskiego, otwierając dodatkowe możliwości rozwoju działalności.

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej unikalnej restauracji, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację. To doskonała okazja dla osób poszukujących stabilnego i dochodowego biznesu w branży gastronomicznej. Nie przegap tej szansy na inwestycję w przyszłość!
 


Oferta nr 129660188 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 129660188
Typ oferty Lokal gastronomiczny
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 8 500 PLN
Cena za m2 68 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 125 m2
Powierzchnia działki 467 m2
Miejscowość Radom
Dzielnica Glinice
Ulica/Osiedle J. Słowackiego
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Radom m.
Gmina Radom M.
Własność własność
Ogrzewanie gazowe
Dojazd asfaltowa/kostka
Położony w w mieście poza centrum