gotowy obiekt na hotel

Obiekt biurowo usługowy na sprzedaż, Radom, Stare Miasto

2 800 000 PLN

3 604 PLN/m2

Monika Parzelska
nr licencji: 5886
502392837
monika@miklewscy.com.pl
Obsługujemy radomski rynek nieruchomości od roku 1993
ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Opis nieruchomości

DO SPRZEDANIA HOTEL o pow. 776,88 m2, posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 742 m2. !!!

Oferujemy do sprzedaży obiekt o funkcji usługowo-hotelowej posiadający wszystkie pozwolenia do prowadzenia działalności gospodarczej z Sanepidu, Straży Pożarnej i Nadzoru Budowlanego.

Budynek murowany, dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony, w technologii tradycyjnej, częściowo uprzemysłowionej. Obiekt oddany do użytkowania w 2022 roku.

Nieruchomość znajduje się w śródmiejskiej, najstarszej części miasta. W odległości około 260 m znajduje się Grodzisko Piotrówka.

W budynku zaprojektowano 16 pokoi noclegowych dwu- i trzyosobowych wraz z łazienkami, łącznie 50 miejsc noclegowych.
W podpiwniczeniu budynku są następujące pomieszczenia:
dwa garaże dwustanowiskowe, kotłownia z dwoma piecami do centralnego ogrzewania z zasobnikami na ciepłą wodę, 4 magazyny, 2 pomieszczenia techniczne, 2 pomieszczenia socjalne  klatka schodowa plus komunikacja. Podpiwniczenie posiada powierzchnię 195,23m2.

Na parterze o pow. - 193,39m2 znajdują się następujące pomieszczenia: klatka schodowa, hall, recepcja, pokój biurowy, 2 pokoje trzy-osobowe z łazienkami, 1 pokój dwuosobowy z łazienką, sala typu jadalnia, barek, magazyn, zaplecze kuchenne.

Na piętrze o pow. - 195,35m2.znajdują się następujące pomieszczenia: klatka schodowa, komunikacja, 2 pokoje jednoosobowe, 4 pokoje dwuosobowe, oraz 4 pokoje trzyosobowe wszystkie pokoje z łazienkami.

Na poddaszu o pow. - 192,91m2 są następujące pomieszczenia: Klatka schodowa, komunikacja, pokój rekreacyjny, 4 pokoje dwu-osobowe z łazienkami, 4 pokoje trzy-osobowe z łazienkami.

Budynek wykończony jest materiałami o wysokiej jakości, posiada wszystkie pozwolenia do prowadzenia działalności hotelowej. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna z sieci miejskiej, zainstalowano dwa piece gazowe (gaz z sieci miejskiej) do centralnego ogrzewania z zasobnikiem na ciepłą wodę, występuje też instalacja telefoniczna, odgromowa, alarmowa i p.pożarowa.

Nieruchomość ogrodzona ogrodzeniem stalowym z bramami od frontu i od strony północnej. Teren nieruchomości jest częściowo utwardzony kostką brukową. Istnieje możliwość parkowania w otoczeniu hotelu, kilka miejsc parkingowych zaprojektowano na terenie nieruchomości.

Nieruchomość znajduje się w obszarze ochrony konserwatorskiej zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Bardzo dobra lokalizacja blisko do centrum miasta, oraz  dobry wyjazd do trasy E- 7 Warszawa-Kraków.

Zapraszamy do kontaktu.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI>


Oferta nr 129490188 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 129490188
Typ oferty Obiekt biurowo usługowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 800 000 PLN
Cena za m2 3 604 PLN
Piętro Parter
Powierzchnia 777 m2
Powierzchnia działki 742 m2
Miejscowość Radom
Dzielnica Stare Miasto
Ulica/Osiedle Świętego Floriana
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Radom m.
Gmina Radom M.
Własność własność
Rok budowy 2022
Ogrzewanie gazowe
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał cegła
Położony w w mieście poza centrum