Dom wolnostojący, 152 m2, Radom

Dom wolnostojący na sprzedaż, Radom, Zamłynie

Cena: 720 000 PLN

4 737 PLN/m2

Monika Parzelska
nr licencji: 5886
502392837
monika@miklewscy.com.pl

Opis

SPRZEDAM DOM - RADOM - ul. MIODOWA (ZAMŁYNIE)
NOWA NIŻSZA CENA !!!
Oferujemy do sprzedaży NOWY DOM wolnostojący z garażem, murowany bez podpiwniczenia, w 90% zaawansowanej budowy. Dom posiada nowoczesne rozwiązania technologiczne (rekuperacja, sterowniki ogrzewania podłogowego temperatury i czasu). Posiada ponad to tryb oszczędzania energii elektrycznej, gniazda siłowe, instalacja freonowa pod klimatyzacje kanałową i ścienną, stabilny sygnał bezprzewodowy 868MHz. W dokumentach budowy są wszelkie pozwolenia, umowy z dostawcami mediów,  projekt architektoniczny - zgodnie  z typowym projektem ,,Dom w Zielistkach 9 (G) - lustrzane odbicie.
Dach jest dwuspadowy, wykonany z dachówki betonowej Brass Teviva Cisar w kolorze grafitu, natomiast więźba dachowa wykonana jest z desek impregnowanych ciśnieniowo.
Na parterze domu znajduje się: salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, gabinet, łazienka, wiatrołap, hol, kotłownia i garaż.
Na poddaszu domu są trzy sypialnie, garderoba, łazienka, korytarz i pomieszczenie gospodarcze. W całym budynku została rozprowadzona instalacja elektryczna.  W garażu oprócz zwykłej instalacji pod gniazdka 230V, zostały wykonane 3 wyjścia na gniazda siłowe. Instalacja wodna i kanalizacyjna została rozprowadzona w budynku. Wykonano instalacje gazową. Jest umowa na dostarczanie gazu podpisana w dniu 23.10.2018r. Skrzynka gazowa została zamontowana w granicy działki.
W całym domu oraz garażu jest ogrzewanie podłogowe, które obsługuje kocioł DIETRICH MCR3 EVO24T ze sterownikami oraz internetowym regulatorem temperatury z możliwością sterownia temperaturowego CO i CWU. Możliwość kontroli temperatury z dowolnego miejsca poprzez internet przy pomocy smartfona lub komputera.
W domu są wszystkie okna z odpowietrzaczami - w salonie zamontowano duże okna PCV przesuwne, panoramiczne.
Cena obejmuje materiał do ocieplenia całego domu - styropian 18cm.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Zapraszamy na prezentację.

Oferta nr 127680188 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 127680188
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 720 000 PLN
Cena za m2 4 737 PLN
Liczba pokoi 5
Piętro 1
Liczba pięter 1
Powierzchnia 152 m2
Powierzchnia działki 921 m2
Miejscowość Radom
Dzielnica Zamłynie
Województwo MAZOWIECKIE
Ulica/Osiedle Miodowa
Powiat Radom m.
Gmina Radom M.
Rok budowy 2021