Domy - bliźniak, 138 m2, Radom

Domy - bliźniak na sprzedaż, Radom

Cena: 360 000 PLN

2 612 PLN/m2

Marzena Urbańczyk
nr licencji: 624
Telefon: 48-360-08-54
office@miklewscy.com.pl

Opis

DO SPRZEDANIA !!!! WYJĄTKOWA OFERTA !!! PIĘKNA OKOLICA !!!
Obejrzyj film:
https://www.youtube.com/watch?v=EJS7Nu2nmg8&feature=youtu.be
UWAGA: Możliwość skorzystania ze świątecznej bonifikaty do 10% od ceny ofertowej.
Cztery domy w zabudowie bliźniaczej, położone w pięknej okolicy Rajca Poduchownego przy lesie, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Stan surowy zamknięty dachy kryte blachą ,,Ruki`w kolorze antracyt, ułożone na zakładkę. Ściany nośne wykonane z porothermu, kominy systemowe. Stropy i schody żelbetowe, wylewne. Okna i drzwi balkonowe sześcio-komorowe 3 szybowe w kolorze antracyd na zewnątrz, białe w środku. Okna dachowe 3 szybowe, otwierane do przodu. Drzwi wejściowe w kolorze antracyd z szybką. Drzwi garażowe panelowe z napędem elektrycznym w kolorze antracyd. Ocieplenie ścian fundamentowych - styrodur o grubości 8cm. Ocieplenie ścian zewnętrznych styropian grafitowy o grubości 12cm o współczynniku lambda 0,31/BARDZO CIEPŁY/ tynk zewnętrzny mineralny w kolorze białym. / Na życzenie klienta może być pomalowany wg jego zaleceń. Parapety zewnętrzne aluminiowe w kolorze antracyd/ gwarancja dożywotnia/. Rynny aluminiowe, jednostajne, bez łączeń, w kolorze antracyd, mocowanie niewidoczne /gwarancja 50 lat/. Rury spustowe prostokątne - aluminiowe w kolorze antracyd.
Każdy dom położony jest na działce o powierzchni 400m2. z trzech stron ogrodzona, bez frontu. Każdy dom ma powierzchnię całkowitą 137,8m2.
Na parterze domu znajduje się: salon o pow - 30,7m2, garaż, kuchnia, hol, kotłownia plus pralnia, klatka schodowa, sień, wc. Na poddaszu są 4 sypialnie, przedpokój, łazienka, garderoba, klatka schodowa.
Dwa pierwsze domy od ul, Podleśnej w cenie 360tys.zł. - bonifikata, następne oddalone od ulicy Podleśnej w NOWEJ NIŻSZEJ cenie 250.000zł. - bonifikata.
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Szczegóły

Numer oferty 124610188
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 360 000 PLN
Cena za m2 2 612 PLN
Liczba pokoi 5
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 138 m2
Powierzchnia działki 400 m2
Miejscowość Radom
Województwo MAZOWIECKIE
Ulica/Osiedle Podleśna
Powiat Radom m.
Gmina Radom M.
Dojazd utwardzona/szutrowa
Kształt działki prostokat
Balkon Tak
Garaż przy budynku
Położony w w mieście poza centrum