Działka budowlana, 5 618 m2, Jedlińsk

Działka budowlana na sprzedaż, Jedlińsk

Cena: 674 160 PLN

120 PLN/m2

Opis

DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA BUDOWLANA W JEDLIŃSKU  !!!
Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w spokojnej i cichej okolicy na obrzeżach gminy Jedlińsk. Działka ta jest w całości ogrodzona, zadbana, ładnie zagospodarowana, z licznymi drzewami i krzewami owocowymi (m.in. jabłoń, grusza, śliwa, borówka) oraz z urokliwym laskiem brzozowym. Dodatkowo na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy do wykorzystania przez przyszłego właściciela. Poza tym nieruchomość posiada warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego.  Wymiary działki wynoszą ok. 147 m szerokości oraz 38 m głębokości. Dojazd drogą wewnętrzną, częściowo utwardzoną z ul. Jaśminowej na zasadzie prawa przechodu i przejazdu. 
Media: prąd przy działce, woda, gaz i kanalizacja w ulicy Jaśminowej. Istnieje możliwość wybudowania studni głębinowej na samej działce.
Bardzo dobra lokalizacja, blisko terenów zielonych z dobry dojazdem do trasy E-7 w kierunku na Warszawę oraz do centrum Jedlińska. W bliskiej odległości od działki mieści się przystanek autobusowy a w odległości ok 20 minut piechotą znajduje się publiczna szkoła podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!
Oferta nr 127850188 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 127850188
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 674 160 PLN
Cena za m2 120 PLN
Powierzchnia 5 618 m2
Miejscowość Jedlińsk
Województwo MAZOWIECKIE
Ulica/Osiedle Jaśminowa
Powiat radomski
Gmina Jedlińsk
Własność własność
Ogrodzenie siatka
Kształt działki prostokat
Położony w na przedmieściach